єη güѕєℓ нєρѕι ƒαηα нσşgєℓ∂ιηιz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

єη güѕєℓ нєρѕι ƒαηα нσşgєℓ∂ιηιz

üує σℓ∂υğυηυz ιçιη çσк şαηѕℓıѕıηız.нσşgєℓ∂ιηιz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HepsiyLe iLgiLi basında haberLer

2 posters
YazarMesaj
CeMReJé qüLeN !
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
CeMReJé qüLeN !

Kadın
Lakap : qüLce
Kişisel İleti : CeMRe*qüLeN

Kişi sayfası
AKTİFLİK:
HepsiyLe iLgiLi basında haberLer Left_bar_bleue0/0HepsiyLe iLgiLi basında haberLer Empty_bar_bleue  (0/0)
rep:
HepsiyLe iLgiLi basında haberLer Left_bar_bleue50/999HepsiyLe iLgiLi basında haberLer Empty_bar_bleue  (50/999)

HepsiyLe iLgiLi basında haberLer Empty
MesajKonu: HepsiyLe iLgiLi basında haberLer   HepsiyLe iLgiLi basında haberLer EmptyCuma Ara. 12, 2008 4:42 pm

- - Grup içinde iş bölümü var mı?

Eren:Kimse bize sen şunu yap sen de bununla ilgilen demiyor tabi..Herkesin kişiliğinden kaynaklanan bir durum mudur bilmiyorum ama hepimizin öne atıldığı durumlar oluyor..Bu işi kesin Cemre halleder.Bunu kesin Gülçin yapar diyoruz.Cemre sen ne diyorsun? (Gülüyor)

Cemre:Onaylıyorum (gülüyor)

- - Takma isimleriniz var mı??

Hepsi:Takma isim olarak kalan isimler yok ama dalga geçtiğimiz şeyler var....

Cemre:Ama tabi onları söyleyemeyiz.Kendimize saklıyoruz.

Eren:Aslında ben kızlara söylüyorum.Çok komik ve saçma isimler bunlar..
Gülçine Güllü yada Gülliye diyorum mesela.(Gülüyor)

Cemre:Yerli yersiz saçma sapan şeyler söylüyor bazen.Yani aslında komik de değil enteresan da değil. (gülüyor)
Kendi kendine söyleyip eğleniyorsun.Bana cemile diyor mesela.Artık o kadar alıştım ki Cemile diyince dönüp bakıyorum.. =)

- - Peki eğlenmek için başka neler yapıyorsunuz?

Cemre:Böyle çekim aralarında bir odada dördümüz oturuyoruz.Muhabbet ederek eğleniyoruz.

- - Bu arada dördünüz nasıl bir araya gelmiştiniz?

Cemre:İstemeden geldik...

Eren:Kimse bizi bilinçli bir şekilde bir araya getirmedi aslında.Tesadüf eseri diyebiliriz.Biz g
Gülçin'le tanıştığımıza 13 yaşındaydık.Bu zamana kadar hayatımız ortak gitti..Cemre ve Yaseminle okula başladığımızda tanıştık arkadaş olduk..

GÜN GEÇTİKÇE DOĞALLAŞTIK !!

- - Hiç müzikal teklifi aldınız mı?

EREN: Hayalimizde yurtdışındakiler gibi çok büyük bir müzikal var.

CEMRE: İnsanlar albüm çıkartıyor, arkasından peş peşe 5 klip çekiyorlar. "Biz şunu, bunu yaptık" diyorlar. Bizim kliplerimiz daha az ama diğerlerinin yanında farkını belli ediyor. Ekip olarak çok iyi çalışıyoruz ve gerçekten farklı bir şeyler yapıyoruz. Eğer bir gün, bir müzikal yaparsak kaliteli ve alışılmamış olsun istediğimiz için titiz davranıyoruz.

YASEMİN: Çok istiyoruz ama şimdilik öyle bir zamanımız yok. Albüm çalışmalarına başladık. Yine de müzikalde oynamak, en büyük hayallerimizden bir tanesi.

EREN: İnsanları eğlendirecek ve yüzlerini güldürecek şeylere ihtiyaç var. İçinde duygusal şeyler de barındıran eğlenceli bir müzikal sunmalıyız biz.

- - Cemre'nin adı Kenan Doğulu ve dizideki bir rol arkadaşınızla aşk dedikodularına karıştı.. !!

CEMRE: Bu konulardan nefret ediyorum!

EREN: Biz magazinden çok uzak bir grubuz.

CEMRE: 10 yıllık arkadaşımla beni sevgili olarak yazdılar. Bunlar bana zarar veriyor ve bundan nefret ediyorum. Magazin olaylarından beri setten direkt eve gitmeye başladım. Artık evde oturuyorum. Hadi dışarıdaki adamı 'sevgilim' diye yazdılar; Kenan Doğulu'yla sahnedeydik!

GÜLÇİN: Kenan Doğulu'yla sahnedeyiz ve düet yaparken çekilen görüntülerde bizi atıyorlar. Cemre ile Kenan'ı sanki bir aşk yaşanıyormuş gibi yan yana koyuyorlar. Buna gerçekten çok sinirleniyorum.

- - Neden özellikle Cemre'yle ilgili bu haberler çıkıyor?

CEMRE: Biz de onu anlamıyoruz zaten. Bundan dolayı artık evde takılıyorum.

- - Şu anda hayatınızda birileri var mı?

YASEMİN: Bu soruyu geçiştirsek... Olanı da var, olmayanı da çünkü! (Gülüyor)

KAVGA NEDENİ ÇİKOLATA !!

- - Neden tartışıyorsunuz peki?

CEMRE: Abuk sabuk şeylerden...

EREN: Aklınıza bile gelmeyecek kadar saçma şeyler...

CEMRE: Birimiz 'Sen çok çikolata yedin' diyor, diğerimiz de 'Sana ne benim çikolatamdan' diye çıkışıyor.(Gülüyor) Bir keresinde Eren kafama çikolata atmıştı mesela.. =)

GÜLÇİN: Cemre, Eren'e çok şişmanladığı için 'Çikolata yemeyeceksin' dedi. Eren de 'Yiyecem yiyecem' diye tutturduğu çikolatayı, Cemre'nin kafasına attı. (Gülüyor) Sonra hep beraber gülmeye başladık.

CEMRE: O kadar abuk sabuk şeylerden tartışıyoruz ki, sonra neden tartıştığımızı bile unutuyoruz. O yüzden bize birşey olmaz. Biz herhangi bir konuda kavga ettikten beş dakika sonra eskisi gibi muhabbete devam ederiz.
muqiLan
•••Cemreci İçin Ve Murat^^ı İçin Ölen Cemreci Admin •••
•••Cemreci İçin Ve Murat^^ı İçin Ölen Cemreci Admin •••
muqiLan

Kadın
İş/Hobiler : admin/öqrenci/test çözmeqq
Lakap : Asİ
Kişisel İleti : [M]ugiş [M]urat Dalkılıç
Ruh Halim : HepsiyLe iLgiLi basında haberLer Aptal10
Favori Hepsi Kızın : HepsiyLe iLgiLi basında haberLer 24ku7
Sanal Hayvanın : HepsiyLe iLgiLi basında haberLer 7kopek10pl3
İfaden : HepsiyLe iLgiLi basında haberLer 411980yq8

Kişi sayfası
AKTİFLİK:
HepsiyLe iLgiLi basında haberLer Left_bar_bleue0/0HepsiyLe iLgiLi basında haberLer Empty_bar_bleue  (0/0)
rep:
HepsiyLe iLgiLi basında haberLer Left_bar_bleue999/999HepsiyLe iLgiLi basında haberLer Empty_bar_bleue  (999/999)

MesajKonu: Geri: HepsiyLe iLgiLi basında haberLer   HepsiyLe iLgiLi basında haberLer EmptyCuma Ara. 12, 2008 5:49 pm

saoL cnmm
http://hepsicilergibihepsi.eniyiforum.org
CeMReJé qüLeN !
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
CeMReJé qüLeN !

Kadın
Lakap : qüLce
Kişisel İleti : CeMRe*qüLeN

Kişi sayfası
AKTİFLİK:
rep:
HepsiyLe iLgiLi basında haberLer Left_bar_bleue50/999HepsiyLe iLgiLi basında haberLer Empty_bar_bleue  (50/999)

MesajKonu: Geri: HepsiyLe iLgiLi basında haberLer   HepsiyLe iLgiLi basında haberLer EmptyCuma Ara. 12, 2008 6:15 pm

önmLi diiL knkym xD

HepsiyLe iLgiLi basında haberLer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» en manyaq maqazin kızı mugilandan en bilinmeyen haberler =] xD
» HepsiyLe iLgiLi bir Ropörtaj
» HepsiyLe iLgili FIKRa Ama '' SüPeR '' =)