єη güѕєℓ нєρѕι ƒαηα нσşgєℓ∂ιηιz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

єη güѕєℓ нєρѕι ƒαηα нσşgєℓ∂ιηιz

üує σℓ∂υğυηυz ιçιη çσк şαηѕℓıѕıηız.нσşgєℓ∂ιηιz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hepsi grubu sinema filminde oynayacak

3 posters
YazarMesaj
߀tüL_$@gO
Üye
Üye
߀tüL_$@gO

Kadın

Kişi sayfası
AKTİFLİK:
Hepsi grubu sinema filminde oynayacak Left_bar_bleue0/0Hepsi grubu sinema filminde oynayacak Empty_bar_bleue  (0/0)
rep:
Hepsi grubu sinema filminde oynayacak Left_bar_bleue25/999Hepsi grubu sinema filminde oynayacak Empty_bar_bleue  (25/999)

Hepsi grubu sinema filminde oynayacak Empty
MesajKonu: Hepsi grubu sinema filminde oynayacak   Hepsi grubu sinema filminde oynayacak EmptyCuma Ekim 31, 2008 7:00 pm

Hepsi grubu kızları bir sinema filminde oynayacaklarını açıkladılar. Filmde farklı karakterleri canlandıracaklarını söyleyen Hepsi, Eurovision ile ilgili bir teklif almadıklarını da belirtti.

Grup üyelerinden Cemre`Çıktığımızdan beri her sene basında Eurovision`a gidiyoruz ve hiç bizim haberimiz olmuyor` diyerek herhangi bir teklif almadıklarını söyledi. `Biz bu haberlerin çıkmasına da seviniyoruz çünkü Tükiye`nin bizi böyle bir göreve layık görmesi çok güzel` diye konuşan Gülçin, böyle bir teklif gelmesi karşısında `Kalbimiz istese de mantığımız hayır der` diyerek Eurovision`a pek de sıcak bakmadıklarını ancak olur da giderlerse şarkılarının yarısının İngilizce yarısının da Türkçe olmasından yana olacaklarını söyledi.

Yurtdışından teklif almışlar

Yurtdışından müzikal teklifi aldıklarını söyleyen Hepsi grubu kızları, projenin ayrıntılarına girmeden `Gerçekten heyecan verici isimlerin olabileceği üzerine konuşuluyor. İnşallah olur diyoruz` açıklamasını yaptılar.

Sinemada oynayacaklar

Bir sinema filmi teklifi aldıklarını anlatan Hepsi kızları, bir süre önce oynadıkları dizideki gibi kendilerini oynamayacaklarını ve bambaşka karakterlerle seyircilerin karşısına çıkacaklarını anlattılar. Film hakkında pek fazla detaya girmemeye özen gösteren Hepsi grubu, Eylül sonunda çekimlerin başlayacağını ve Ocak sonu Şubat başı gibi de vizyona gireceğini belirttiler. İstanbul dışında çekilecek filmin ismi ise daha sonra belli olacak.

Kenan Doğulu haberlerine dava açmış

Bir dönem medyanın gündemine Kenan Doğulu ile birlikte olduğu haberleriyle gelen Hepsi grubundan Cemre, `Aslı olmayan bir şey. 2,5 sene oldu ve hala haberler çıkıyor. Kenan`a da sordum. Ben bile gördüğümde şaşırıyorum. Ben bile inanacak hale geldim. En son bir haber daha çıktı ve dava açmak zorunda kaldım. Ben Bodrum`dayım beni Çeşme`de yazdılar. Kenan da `Boşver` diyor` açıklamasını yaptı.
Yurtdışından teklif almışlar

Yurtdışından müzikal teklifi aldıklarını söyleyen Hepsi grubu kızları, projenin ayrıntılarına girmeden `Gerçekten heyecan verici isimlerin olabileceği üzerine konuşuluyor. İnşallah olur diyoruz` açıklamasını yaptılar.

Sinemada oynayacaklar

Bir sinema filmi teklifi aldıklarını anlatan Hepsi kızları, bir süre önce oynadıkları dizideki gibi kendilerini oynamayacaklarını ve bambaşka karakterlerle seyircilerin karşısına çıkacaklarını anlattılar. Film hakkında pek fazla detaya girmemeye özen gösteren Hepsi grubu, Eylül sonunda çekimlerin başlayacağını ve Ocak sonu Şubat başı gibi de vizyona gireceğini belirttiler. İstanbul dışında çekilecek filmin ismi ise daha sonra belli olacak.

Kenan Doğulu haberlerine dava açmış

Bir dönem medyanın gündemine Kenan Doğulu ile birlikte olduğu haberleriyle gelen Hepsi grubundan Cemre, `Aslı olmayan bir şey. 2,5 sene oldu ve hala haberler çıkıyor. Kenan`a da sordum. Ben bile gördüğümde şaşırıyorum. Ben bile inanacak hale geldim. En son bir haber daha çıktı ve dava açmak zorunda kaldım. Ben Bodrum`dayım beni Çeşme`de yazdılar. Kenan da `Boşver` diyor` açıklamasını yaptı.
http://www.sagoculargelin.eniyiforum.net
muqiLan
•••Cemreci İçin Ve Murat^^ı İçin Ölen Cemreci Admin •••
muqiLan

Kadın
İş/Hobiler : admin/öqrenci/test çözmeqq
Lakap : Asİ
Kişisel İleti : [M]ugiş [M]urat Dalkılıç
Ruh Halim : Hepsi grubu sinema filminde oynayacak Aptal10
Favori Hepsi Kızın : Hepsi grubu sinema filminde oynayacak 24ku7
Sanal Hayvanın : Hepsi grubu sinema filminde oynayacak 7kopek10pl3
İfaden : Hepsi grubu sinema filminde oynayacak 411980yq8

Kişi sayfası
AKTİFLİK:
Hepsi grubu sinema filminde oynayacak Left_bar_bleue0/0Hepsi grubu sinema filminde oynayacak Empty_bar_bleue  (0/0)
rep:
Hepsi grubu sinema filminde oynayacak Left_bar_bleue999/999Hepsi grubu sinema filminde oynayacak Empty_bar_bleue  (999/999)

MesajKonu: Geri: Hepsi grubu sinema filminde oynayacak   Hepsi grubu sinema filminde oynayacak EmptyCuma Ekim 31, 2008 7:28 pm

saol jnmss yhaa şu film bir vizyona grsinn birlikte ... sinemasına gidemm Very Happy Very Happy
http://hepsicilergibihepsi.eniyiforum.org
**cemre_yaren**
Mesajcı Üye
Mesajcı Üye
**cemre_yaren**

Kadın
Lakap : =) ZüRaFa =)
Kişisel İleti : Bitanelerimmm
50 cent & HEPSİ & Oğzhn Kç
Sanal Hayvanın : Hepsi grubu sinema filminde oynayacak Kkio3110
Hangi Takım : Hepsi grubu sinema filminde oynayacak D1e2ee3fede4072d5e25570cs9
İfaden : Hepsi grubu sinema filminde oynayacak 988932pc6

Kişi sayfası
AKTİFLİK:
rep:
Hepsi grubu sinema filminde oynayacak Left_bar_bleue50/999Hepsi grubu sinema filminde oynayacak Empty_bar_bleue  (50/999)

MesajKonu: Geri: Hepsi grubu sinema filminde oynayacak   Hepsi grubu sinema filminde oynayacak EmptyCuma Ekim 31, 2008 11:10 pm

evt ya bi girsin vizyona hemen gidicem
http://www.oguzhankoc.eniyiforum.org/
muqiLan
muqiLan

Kadın
İş/Hobiler : admin/öqrenci/test çözmeqq
Lakap : Asİ
Kişisel İleti : [M]ugiş [M]urat Dalkılıç
Ruh Halim : Hepsi grubu sinema filminde oynayacak Aptal10
Sanal Hayvanın : Hepsi grubu sinema filminde oynayacak 7kopek10pl3
İfaden : Hepsi grubu sinema filminde oynayacak 411980yq8

Kişi sayfası
AKTİFLİK:
rep:
Hepsi grubu sinema filminde oynayacak Left_bar_bleue999/999Hepsi grubu sinema filminde oynayacak Empty_bar_bleue  (999/999)

MesajKonu: Geri: Hepsi grubu sinema filminde oynayacak   Hepsi grubu sinema filminde oynayacak EmptyC.tesi Kas. 08, 2008 1:06 pm

zati şubatta vizyonda şubata ne kaldıkiii Very Happy Very Happy :hepsi:
http://hepsicilergibihepsi.eniyiforum.org

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hepsi 1.seçiLdi
» Kızlar Grubu
» hepsi*****1
» hepsi 1 tell me more
» hepsi resimleri